Telefon: +90 (282) 691 11 94

Trinox Metal San. ve Tic. A.Ş Paslanmaz Çelik

TRINOX METAL SANAYI VE TICARET ANONIM SIRKETI (“TRINOX”) olarak kisisel verilerinizin güvenligi hususuna azami hassasiyet göstermekteyiz. Bu bilinçle, Sirket’in etkilesim içerisine oldugu gerçek kisilere ait kisisel verilerin 6698 sayili Kisisel Verilerin Korunmasi Kanunu (“Kanun”)’na, Kanun’a bagli yürürlüge koyulan ve koyulacak ikincil düzenlemelere (yönetmelik, teblig, genelge) ve baglayici nitelikteki Kisisel Verileri Koruma Kurul’u tarafindan alinmis ve alinacak kararlara uygun olarak islenerek, muhafaza edilmesine büyük önem atfetmekteyiz. Bu sorumlulugumuzun tam idraki ile Kanun’da tanimli sekli ile “Veri Sorumlusu” sifatiyla, kisisel verilerinizi asagida izah edildigi surette ve mevzuat tarafindan emredilen sinirlar çerçevesinde islemekteyiz.

 1. Veri Sorumlusuna Iliskin Bilgiler

Kanun uyarinca “Karamehmet Mah. Avrupa Serbest Bölgesi. Osman Sahin Bulvari No: 7 - 59860 Ergene/Tekirdag / TÜRKIYE” adresinde mukim TRINOX METAL SANAYI VE TICARET ANONIM SIRKETI Veri Sorumlusudur.

 1. Kisisel Verilerin Islenme Amaçlari

Kisisel verileriniz Sirket tarafindan; Sirket’in yürüttügü ticari faaliyetlerin mevzuata ve Sirket politikalarina uygun olarak yerine getirilmesi için Sirket’in is birimleri tarafindan gerekli çalismalarin yapilmasi ve bu dogrultuda faaliyetlerin yürütülmesi, Sirket’in kisa, orta ve uzun vadede ticari politikalarinin tespit edilmesi, planlanmasi ve uygulanmasi, Sirket’in insan kaynaklari faaliyetlerinin tasarlanmasi ve yürütülmesi, Sirket’in ilgili mevzuattan dogan yükümlülüklerin yerine getirilmesi, müsteri iliskileri ve kurumsal iletisim süreçlerinin yönetilmesi ve Sirket’in is iliskisi içerisinde oldugu gerçek ve tüzel kisilerin ticari ve hukuki emniyetinin saglanmasi amaçlariyla Kanun’da belirtilen sinirlar çerçevesinde hukuka, dürüstlük kurallarina uygun ve isbu amaçlarla her daim baglantili, sinirli ve ölçülü sekilde islenmektedir.

 1. Kisisel Verilerin Aktarilmasi

Kisisel verileriniz yukarida belirtilen amaçlar dahilinde, Kanun’un 8. ve 9. maddesinde belirtilen sartlara uygun olarak basta kanunen yetkili kamu kuruluslarina, adli ve idari makamlara, sair mevzuatta izin verilen özel hukuk tüzel ve gerçek kisilerine, Sirket’i denetime yetkili kurum ve kuruluslara, ödemelerin ve mali yükümlülüklerin yerine getirilmesi adina anlasmali olunan ödeme kuruluslarina, Sirket’in faaliyetlerinin yürütülmesi ve gelistirilmesi için hizmet alinan veya isbirligi içerisinde olunan is ortaklarina, kullanilan programlarin ve e-posta sunucularinin yurt disinda olmasi sebebiyle yurt disina ve sadece gerektiginde Sirket’in tedarikçilerine Kanun’da belirtilen veri güvenligi tedbirleri alinmak suretiyle aktarilmaktadir.

 1. Kisisel Verilerin Toplanma Yöntemi ve Hukuki Sebebi

Kisisel verileriniz, Sirket’in yetkili birim ve çalisanlari tarafindan otomatik ve otomatik olmayan yöntemlerle, sözlü, yazili veya elektronik ortamda toplanmaktadir. Bu kapsamda kimlik, iletisim, lokasyon, özlük, hukuki islem, müsteri islem, fiziksel mekân güvenligi, islem güvenligi, risk yönetimi, finans, mesleki deneyim, görsel ve isitsel kayitlar kategorisinde yer alan kisisel veriler; Kanun’un 5. Maddesinin ikinci fikrasinda gösterilen bir sözlesmenin kurulmasi veya ifasiyla dogrudan dogruya ilgili olmasindan dolayi sözlesmenin taraflarina ait kisisel verilerin islenmesinin zorunlu olmasi, veri sorumlusunun hukuki yükümlülügünü yerine getirebilmesi için veri islemenin zorunlu olmasi, ilgili kisinin kendisi tarafindan alenilestirilmis olmasi ve ilgili kisinin temel hak ve özgürlüklerinize zarar vermemek kaydiyla TRINOX’un mesru menfaatleri için veri islemenin zorunlu olmasi hukuki sebeplerine dayali olarak islenmektedir.

 1. Veri Sahiplerinin Kanun Kapsamindaki Haklari

Dilediginiz zaman TRINOX’a basvurarak;

 • Kisisel verilerinizin islenip islenmedigini ögrenme,
 • Kisisel verileriniz islenmisse buna iliskin bilgi talep etme,
 • Kisisel verilerinizin islenme amacini ve bunlarin amacina uygun kullanilip kullanilmadigini ögrenme,
 • Yurt içinde veya yurt disinda kisisel verilerinizin aktarildigi üçüncü kisileri bilme,
 • Kisisel verilerinizin eksik veya yanlis islenmis olmasi hâlinde bunlarin düzeltilmesini isteme,
 • Kanun’un 7. maddesinde öngörülen sartlar çerçevesinde kisisel verilerin silinmesini veya yok edilmesini isteme,
 • Kanun’un 11. maddesinin (d) ve (e) bentleri uyarinca yapilan islemlerin, kisisel verilerinizin aktarildigi üçüncü kisilere bildirilmesini isteme,
 • Islenen verilerinizin münhasiran otomatik sistemler vasitasiyla analiz edilmesi suretiyle kendiniz aleyhine bir sonucun ortaya çikmasina itiraz etme,
 • Kisisel verilerinizin kanuna aykiri olarak islenmesi sebebiyle zarara ugramaniz hâlinde zararin giderilmesini talep etme,

Haklarinizi kullanmayi talep edebilirsiniz. Haklariniza ve Kanunun uygulanmasina iliskin taleplerinizi, https://www.trinoxmetal.com/ adresinden veya isyerinden temin edebileceginiz basvuru formunu doldurarak islak imzali sekilde “Karamehmet Mah. Avrupa Serbest Bölgesi. Osman Sahin Bulvari No: 7 - 59860 Ergene/Tekirdag / TÜRKIYE” adresine noter kanaliyla, iadeli taahhütlü posta yoluyla veya sahsi basvurunuzla ya da elektronik ortamda doldurdugunuz basvuru formunu mobil imzanizla, güvenli elektronik imzanizla imzaladiktan sonra KEP adresinizi veya Sirket’in veri kayit sisteminde halihazirda kayitli olan e-posta adresinizi kullanarak info@trinoxmetal.com adresine iletebilirsiniz. TRINOX, bu kapsamdaki taleplere yazili olarak cevap verilecekse, on sayfaya kadar ücret almadan; on sayfanin üzerindeki her sayfa için 1 Türk Lirasi islem ücreti alarak yanitlandiracaktir. Basvuruya cevabin CD, flash bellek gibi bir kayit ortaminda verilmesi halinde Sirket tarafindan talep edilebilecek ücret kayit ortaminin maliyetini geçemeyecektir.

TRINOX METAL SANAYI VE TICARET ANONIM SIRKETI